Choose modeReady
Card preview
2 items cost ₦120 each. What is their total cost?

Choose how you want to study this set.

Leave this flashcard session?

Opening Multiplication, Division, Profit and Loss with Money for Primary 4 takes you to the lesson page. Check that your latest answers are saved before leaving. You can return to this set to continue studying.

Open lesson